Grup Kızlar Fan Sitesi - Kızlar Grubu
Grup kızlar sitemizden daha çok yararlanmak için üye (kayıt) olunuz..

Grup Kızlar Fan Sitesi - Kızlar Grubu

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

DİNOZARLAR YENİDEN ORTAYA ÇIKTI..

YazarMesaj
Şeker*Nora
Moderator
Moderator

Kızlardan Kim : Nora

MesajKonu: DİNOZARLAR YENİDEN ORTAYA ÇIKTI..   Paz Nis. 04, 2010 7:35 pm

Hakkari'nin Düzpınar ilçesine bağlı, Dağönü mezrasında dün gece saatlerinde dinozor r ilçesine bağlı, Dağönü mezrasında dün gece saatlerinde dinozor görüldüğü iddiaları birçok kişiyi heyecanlandırdı. Haberin erken duyulması ile çevre köy ve illerden onbinlerce kişi Dağönü mezrasında toplandı.

Dinozoru gördüğünü iddia eden 78 yaşındaki Hüseyin Canpınar habercilere açıklamalarda bulundu: "Koyunlarımı otlatırken önümdeki taşa dikkat etmedim ve kayıp düştüm; daha sonra ağzımdan düşen takma dişlerimi ararken, Cilo Dağı'nın yamaçlarından aslana benzer bir kükreme sesi duydum. Kafamı çevirir çevirmez koca bir dinozorun çok yakınımda olduğunu farkettim. Yaklaşık 30-35 metre boyundaki koca dinozora 'Hoşt' deyince dinozor bana ters ters baktı ve gülerek alaycı bir tavırla yamaç dibinden tepenin arkasına kaçtı, ben de korktuğumdan ve dinozorun aç olup beni mideye indirebilme ihtimali olduğunu düşündüğümden, peşinden gidemedim"

Dağönü Köyü muhtarı Celal Dargınkalmaz, "Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Van Gölü canavarından sonra Hakkari Dinozoru görmenin kendileri ve bölgeleri açısından gurur verici bir olay olduğunu; bu hayvan benzeri yaratıklar ile bölgenin turizminde gelişme katedileceğini" belirtti.

Toplanan onbinler hala dinozoru göremedi. Gözlerini dinozorun kaybolduğu yamaçtan ayıramayan onbinler, ara sıra alkış tutturarak dinozoru çağırmaya çabalıyorlar. Dinosoruizm akımının öncülerinden ünlü dinosoruist Michael Dino'nun bölgeye gelip açıklama yapacağı söylentisi dinozor meraklılarını heyecanlandırdı.

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var(Bitter Çikolata'ma)

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.(Gokşinim'e (Dilaraya Bulamadım Zaten Sevmiom Onu!)
(Nasıl Konuluyo Resim İmzaaayaa!)

En son Şeker*Nora tarafından Ptsi Nis. 19, 2010 5:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://www.grup-kizlar.com

1 sayfadaki 1 sayfası